Chipsy jabłkowe w krążkach - (kapustne) Naturalne 50g
Kod: 9026355Produkty powiązane
Vegan
Datle s příchutí popcornu 100g True Dates
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
Vegan
Daktyle o smaku bułeczki cynamonowej 100g Prawdziwe daktyle
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
BIO
Vilgain Goji Chińskie suszone jagody goji ORGANIC 150 g
Skladem
(3 szt)
€5,75
Cena jednostkowa:
€3,83 / 100 g
Vegan
Datle s příchutí sušenek 100g True Dates
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Pochodzenie pojedyncze - Mango z Peru 250g Mixit
Skladem
(2 szt)
€11,05
Cena jednostkowa:
€4,42 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Skład
100% suszonych jabłek
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1017 kJ/243 kcal |
| Tłuszcze | 0,32 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,05 g |
| Węglowodany | 65,90 g |
| w tym cukry | 57,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,93 g |
| Sól | <0,01 g |
Kraj pochodzenia: Polska
Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje o produkcie były aktualne i poprawne, składniki i informacje dietetyczne mogą ulec zmianie ze względu na zmiany przepisów. Dlatego prosimy zawsze czytać etykietę produktu i nie polegać wyłącznie na informacjach zamieszczonych na naszej stronie internetowej.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Suszone owoce |
|---|---|
| Waga: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595617904329 |
| Objem: | 50 g |
BIO
Fasolka po bretońsku organiczna RAPUNZEL 400 g
Skladem
(5 szt)
€3,08
Cena jednostkowa:
€0,77 / 100 g
BIO
Kapary organiczne w solance RAPUNZEL 206 g
Skladem
(>5 szt)
€5,05
Cena jednostkowa:
€2,45 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 100 g
Skladem
(>5 szt)
€2,46
Cena jednostkowa:
€2,46 / 100 g
Vegan
BIO
Organiczny sos do makaronu FAMILIA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€3,86
Cena jednostkowa:
€0,70 / 100 g
BIO
Organiczny sos do makaronu TOSKANA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€4,72
Cena jednostkowa:
€0,86 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Minute Protein Rice Porridge Chocolate Chip 400 g
Skladem
(3 szt)
€7,15
Cena jednostkowa:
€1,79 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Proszek z aceroli BIO 60g Natu
Objednáno
€11,87
Cena jednostkowa:
€19,78 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
