Double Trouble Protein Bar banánové želé v čokoládě 55 g
Kod: PV47294Produkty powiązane
Bez lepku
Batonik czekoladowy Vilgain Nut Butter 45% mleczna czekolada z masłem orzechowym 45 g
Skladem
(>5 szt)
€3,85
Cena jednostkowa:
€0,86 / 10 g
Vegan
BIO
Bez lepku
Vilgain Nut Butter Cups BIO masło orzechowe 39 g (3 x 13 g)
Skladem
(>5 szt)
€2,21
Cena jednostkowa:
€5,67 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO Orzeszki ziemne z solonym karmelem 50 g (2 x 25 g)
Skladem
(>5 szt)
€2,21
Cena jednostkowa:
€4,42 / 100 g
BIO
Vilgain Baton proteinowy z masłem orzechowym BIO 40 g
Skladem
(>5 szt)
€2,05
Cena jednostkowa:
€5,13 / 100 g
BIO
Vilgain Nut Butter Cups Organiczne masło orzechowe 39 g (3 x 13 g)
Skladem
(>5 szt)
€2,21
Cena jednostkowa:
€5,67 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Bez lepku
Vilgain Plant Protein Candy Bar z orzechami laskowymi 45 g
Momentálně nedostupné
€2,05
Cena jednostkowa:
€4,56 / 100 g
Bez laktózy
Bez lepku
Batonik czekoladowy Vilgain Nut Butter 45% mleczna czekolada z kremem orzechowym 45 g
Skladem
(>5 szt)
€3,85
Cena jednostkowa:
€0,86 / 10 g
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony czekoladowe |
|---|---|
| Waga: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737377 |
| Objem: | 55 g |
| Příchuť: | Želé |
Vegan
Bez laktózy
Bez lepku
Nepálivé kimchi od Šóna ŠON 250 g
Objednáno
€4,46
Cena jednostkowa:
€1,78 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Minute Protein Rice Porridge Chocolate Chip 400 g
Skladem
(2 szt)
€7,13
Cena jednostkowa:
€1,78 / 100 g
BIO
Passata organiczna: pomidory z puszki RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,24
Cena jednostkowa:
€0,48 / 100 g
BIO
Mieszanka fasoli sterylizowanej organiczna Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladem
(>5 szt)
€3,07
Cena jednostkowa:
€0,77 / 100 g
BIO
Organiczna passata RUSTICA z bazylią RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,48
Cena jednostkowa:
€0,51 / 100 g
BrainMax Pure Raspberry & Lemon Collagen Bar, Baton kolagenowy, Malina i cytryna, 60 g
Skladem
(5 szt)
€3,24
Cena jednostkowa:
€6,48 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
