Double Trouble Protein Bar Zlatá čokoláda s lískovým oříškem 55 g
Kod: PV47293Produkty powiązane
BIO
Organiczna czekolada mleczna CREME BRULEE 40 g VIVANI
Skladem
(>5 szt)
€1,76
Cena jednostkowa:
€4,40 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Double Trouble Protein Bar Pistácie 55 g
Skladem
(>5 szt)
€2,87
Cena jednostkowa:
€5,22 / 100 g
Vegan
Bez lepku
Vilgain Oat Bar BIO jahoda a kokos 50 g
Skladem
(4 szt)
€1,93
Cena jednostkowa:
€3,86 / 100 g
Vegan
BIO
Bez lepku
Vilgain Nut Butter Cups BIO masło orzechowe 39 g (3 x 13 g)
Skladem
(>5 szt)
€2,21
Cena jednostkowa:
€5,67 / 100 g
Bez laktózy
Bez lepku
Vilgain Double Trouble Protein Bar Vanilka se slaným karamelem 55 g
Skladem
(>5 szt)
€2,62
Cena jednostkowa:
€4,76 / 100 g
Vegan
BIO
Bez lepku
BIO Bar Lifebar pistacja z chia RAW 40 g LIFEFOOD
Momentálně nedostupné
€1,60
Cena jednostkowa:
€4 / 100 g
BIO
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO kokos 50 g (2 x 25 g)
Skladem
(>5 szt)
€2,21
Cena jednostkowa:
€4,42 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony czekoladowe |
|---|---|
| Waga: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737360 |
| Objem: | 55 g |
| Příchuť: | Liskový oříšek |
Vegan
Bez lepku
Kešu v jogurtové polevě 100g Diana
Skladem
(5 szt)
€2,01
Cena jednostkowa:
€2,01 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Proszek z aceroli BIO 60g Natu
Objednáno
€11,84
Cena jednostkowa:
€19,73 / 100 g
BIO
Organiczny krem z papryką ostrą RAPUNZEL 120 g
Skladem
(4 szt)
€4,46
Cena jednostkowa:
€3,72 / 100 g
BIO
Organiczna passata RUSTICA z bazylią RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,48
Cena jednostkowa:
€0,51 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 360 g
Skladem
(>5 szt)
€4,46
Cena jednostkowa:
€1,24 / 100 g
Vegan
BIO
Organiczny sos do makaronu FAMILIA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€3,85
Cena jednostkowa:
€0,70 / 100 g
BIO
Organiczny sos do makaronu TOSKANA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€4,71
Cena jednostkowa:
€0,86 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
