Duże, chrupiące owoce – banan, truskawka, jagoda
Kod: 80009888Produkty powiązane
Vegan
Liofilizowany smoczy owoc 30g Natu
Skladem
(4 szt)
€4,05
Cena jednostkowa:
€13,50 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Vilgain Mix lyofilizovaných jahod, malin a manga 90 g
Skladem
(2 szt)
€7,93
Cena jednostkowa:
€8,81 / 100 g
Vegan
Liofilizowany ananas 35g Nat
Skladem
(>5 szt)
€4,05
Cena jednostkowa:
€11,57 / 100 g
Vegan
Vilgain Chipsy jabłkowe - cynamonowe 30 g
Skladem
(>5 szt)
€1,63
Cena jednostkowa:
€5,43 / 100 g
Lyo mix jagodowo-truskawkowy 35g Natu
Skladem
(>5 szt)
€4,05
Cena jednostkowa:
€11,57 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Vilgain Brzoskwinie liofilizowane 50 g
Skladem
(3 szt)
€5,07
Cena jednostkowa:
€10,14 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Trzy popularne rodzaje liofilizowanych owoców, teraz w dużej tubie w świetnej cenie! Rozkoszuj się słodkim połączeniem chrupiącego banana i truskawki z liofilizowaną jagodą.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liofilizowane owoce |
|---|---|
| Waga: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595685214474 |
| Objem: | 160 g |
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Proszek z aceroli BIO 60g Natu
Objednáno
€11,81
Cena jednostkowa:
€19,68 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 100 g
Skladem
(>5 szt)
€2,45
Cena jednostkowa:
€2,45 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Vilgain Sos aminokwasowy kokosowy BIO 150 ml
Momentálně nedostupné
€8,75
Cena jednostkowa:
€2,57 / 100 ml
BIO
Organiczna passata RUSTICA z bazylią RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,47
Cena jednostkowa:
€0,51 / 100 g
BIO
Mieszanka fasoli sterylizowanej organiczna Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladem
(>5 szt)
€3,07
Cena jednostkowa:
€0,77 / 100 g
BIO
Bio TYGR sos do makaronu dla dzieci RAPUNZEL 360 g
Skladem
(>5 szt)
€4,70
Cena jednostkowa:
€1,31 / 100 g
BIO
Organiczny sos do makaronu TOSKANA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€4,70
Cena jednostkowa:
€0,85 / 100 g
BIO
Organiczny krem z papryką ostrą RAPUNZEL 120 g
Skladem
(4 szt)
€4,46
Cena jednostkowa:
€3,72 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
