Sardinky v BIO extra panenském olivovém oleji 120 g
Kod: PV46815Produkty powiązane
BIO
Vilgain Filety z białego tuńczyka w ekologicznej oliwie z oliwek extra virgin 200 g
Skladem
(>5 szt)
€7,13
Cena jednostkowa:
€3,57 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Burgery z tuńczyka 170g
Skladem
(>5 szt)
€7,13
Cena jednostkowa:
€4,19 / 100 g
Novinka
Sardinky v BIO olivovém oleji 85 g Šufan
Objednáno
€4,05
Cena jednostkowa:
€4,76 / 100 g
Vilgain Filety z łososia w sosie własnym 170 g
Skladem
(>5 szt)
€3,44
Cena jednostkowa:
€2,02 / 100 g
Novinka
Tuňák v BIO olivovém oleji 111 g Šufan
Objednáno
€4,87
Cena jednostkowa:
€4,39 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Filety z divokého lososa - ve slaném nálevu 120g
Skladem
(>5 szt)
€4,67
Cena jednostkowa:
€3,89 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ryba w sosie własnym |
|---|---|
| Waga: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595717734154 |
| Objem: | 120 g |
BIO
Fasolka po bretońsku organiczna RAPUNZEL 400 g
Skladem
(5 szt)
€3,07
Cena jednostkowa:
€0,77 / 100 g
BIO
BrainMax Pure ChocoCoco Granola, Czekolada i Kokos, BIO, 400 g
Skladem
(2 szt)
€10,20
Cena jednostkowa:
€2,55 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 100 g
Skladem
(>5 szt)
€2,46
Cena jednostkowa:
€2,46 / 100 g
BIO
Kapary organiczne w solance RAPUNZEL 206 g
Skladem
(>5 szt)
€5,04
Cena jednostkowa:
€2,45 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Proszek Acai BIO 80g Natu
Skladem
(3 szt)
€13,11
Cena jednostkowa:
€16,39 / 100 g
BIO
Organiczna passata RUSTICA z bazylią RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,48
Cena jednostkowa:
€0,51 / 100 g
BIO
Mieszanka fasoli sterylizowanej organiczna Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladem
(>5 szt)
€3,07
Cena jednostkowa:
€0,77 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
