Śliwka i morela - chrupiący owoc
Kod: 80010160Produkty powiązane
Bez laktózy
Bez lepku
Liofilizowane truskawki w plasterkach 45g Natu
Skladem
(>5 szt)
€4,86
Cena jednostkowa:
€10,80 / 100 g
Vilgain Mix liofilizowanych owoców ogrodowych 45 g
Skladem
(1 szt)
€3,84
Cena jednostkowa:
€8,53 / 100 g
Vilgain Mix liofilizowanych owoców tropikalnych 45 g
Skladem
(1 szt)
€3,84
Cena jednostkowa:
€8,53 / 100 g
Vegan
Vilgain Chipsy jabłkowe - cynamonowe 30 g
Skladem
(>5 szt)
€1,63
Cena jednostkowa:
€5,43 / 100 g
Liofilizowany owoc marakui 25g Nat
Skladem
(3 szt)
€4,17
Cena jednostkowa:
€16,68 / 100 g
Vegan
Liofilizowany smoczy owoc 30g Natu
Skladem
(4 szt)
€4,05
Cena jednostkowa:
€13,50 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Pozwoliliśmy sobie na kilka śliwek z naszego ogrodu i najsoczystsze morele :) ..orzeźwiająca mieszanka chrupiących liofilizowanych owoców z naszych łąk i gajów.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Liofilizowane owoce |
|---|---|
| Waga: | 0.065 kg |
| EAN: | 8594172185181 |
| Objem: | 65 g |
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Proszek Acai BIO 80g Natu
Skladem
(3 szt)
€13,08
Cena jednostkowa:
€16,35 / 100 g
BIO
Organiczny krem z papryką ostrą RAPUNZEL 120 g
Skladem
(4 szt)
€4,46
Cena jednostkowa:
€3,72 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bez lepku
Vilgain Sos aminokwasowy kokosowy BIO 150 ml
Momentálně nedostupné
€8,75
Cena jednostkowa:
€2,57 / 100 ml
BIO
Organiczna passata RUSTICA z bazylią RAPUNZEL 680 g
Skladem
(>5 szt)
€3,47
Cena jednostkowa:
€0,51 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 100 g
Skladem
(>5 szt)
€2,45
Cena jednostkowa:
€2,45 / 100 g
Bez lepku
Vilgain Minute Protein Rice Porridge Chocolate Chip 400 g
Skladem
(1 szt)
€7,11
Cena jednostkowa:
€1,78 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
