Żurawina / Żurawiny - Naturalne 100g
Kod: 9024510Produkty powiązane
Vegan
Datle s příchutí arašídového másla 100g True Dates
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
Vegan
Datle s příchutí popcornu 100g True Dates
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
Vegan
Daktyle o smaku brzoskwiniowym 100g True Dates
Skladem
(>5 szt)
€2,42
Cena jednostkowa:
€2,42 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Pochodzenie pojedyncze - Mango z Peru 250g Mixit
Skladem
(2 szt)
€11,05
Cena jednostkowa:
€4,42 / 100 g
Opis szczegółowy produktu
Mają wysoką zawartość witaminy C. Pomagają w przypadku przerostu prostaty i łagodzą ból, swędzenie i pieczenie podczas infekcji dróg moczowych.
Składniki
żurawina, cukier, koncentrat z czarnego bzu, olej słonecznikowy, kwas cytrynowy
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1289 kJ/308 kcal |
| Tłuszcze | 1,37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10 g |
| Węglowodany | 82,36 g |
| w tym cukry | 65,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,07 g |
| Sól | <0,01 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Suszone owoce |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010317453 |
| Objem: | 100 g |
BIO
Passata organiczna: pomidory z puszki RAPUNZEL 410 g
Skladem
(>5 szt)
€2,67
Cena jednostkowa:
€0,65 / 100 g
BIO
Kapary organiczne w solance RAPUNZEL 206 g
Skladem
(>5 szt)
€5,05
Cena jednostkowa:
€2,45 / 100 g
BIO
BrainMax Pure ChocoCoco Granola, Czekolada i Kokos, BIO, 400 g
Skladem
(2 szt)
€10,23
Cena jednostkowa:
€2,56 / 100 g
Vegan
Bez lepku
Kešu v jogurtové polevě 100g Diana
Skladem
(5 szt)
€2,01
Cena jednostkowa:
€2,01 / 100 g
BIO
Organiczny sos do makaronu TOSKANA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€4,72
Cena jednostkowa:
€0,86 / 100 g
BIO
Przecier pomidorowy organiczny RAPUNZEL 100 g
Skladem
(>5 szt)
€2,46
Cena jednostkowa:
€2,46 / 100 g
Vegan
BIO
Organiczny sos do makaronu FAMILIA RAPUNZEL 550 g
Skladem
(>5 szt)
€3,86
Cena jednostkowa:
€0,70 / 100 g
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
