Large crunchy fruit - Banana, strawberry, blueberry
Code: 80009888Related products
Vegan
Freeze-dried dragon fruit 30g Natu
In stock
(4 pcs)
€4,05
Measure price:
€13,50 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Lyophilized raspberries 20g Nat
In stock
(>5 pcs)
€3,47
Measure price:
€17,35 / 100 g
Vilgain Mix of freeze-dried tropical fruits 45 g
In stock
(1 pcs)
€3,84
Measure price:
€8,53 / 100 g
Vilgain Lyofilizované jahody v čokoládě bílá čokoláda 120 g
In stock
(5 pcs)
€6,29
Measure price:
€5,24 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Yellow kiwi, Fig, Banana - Crunchy fruit 100g Mixit
In stock
(4 pcs)
€8,54
Measure price:
€0,85 / 10 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Křupavé ovoce - Mangosteen 70g Mixit
In stock
(3 pcs)
€7,73
Measure price:
€1,10 / 10 g
Product detailed description
Three popular types of freeze-dried fruit now in a large tube at a great price! Crunch the sweet combination of crunchy banana and strawberry along with freeze-dried blueberry.Additional parameters
| Category: | Freeze-dried Fruits |
|---|---|
| Weight: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595685214474 |
| Volume: | 160 g |
BrainMax Pure Raspberry & Lemon Collagen Bar, Collagen bar, Raspberry and lemon, 60 g
In stock
(5 pcs)
€3,23
Measure price:
€6,46 / 100 g
Vegan
BIO
Organic FAMILIA pasta sauce RAPUNZEL 550 g
In stock
(>5 pcs)
€3,84
Measure price:
€0,70 / 100 g
BIO
Organic sterilized bean mixture Barbecue RAPUNZEL 400 g
In stock
(2 pcs)
€3,07
Measure price:
€0,77 / 100 g
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
