Olivový olej extra panenský BIO 750 ml
Code: PV43267Related products
Pick-up only
Cold pressed pumpkin seed oil - Natural 250ml
In stock
(4 pcs)
€11,02
Measure price:
€4,41 / 100 ml
BIO
Pick-up only
BIO Sunflower oil for frying and baking 1l COUNTRY LIFE
In stock
(3 pcs)
€6,10
Measure price:
€0,61 / 100 ml
Vegan
BIO
Olivový olej extra panenský s chilli BIO 250 ml
In stock
(4 pcs)
€7,95
Measure price:
€3,18 / 100 ml
BIO
Vilgain Grass-fed beef tallow BIO 330g
In stock
(1 pcs)
€12,04
Measure price:
€3,65 / 100 g
Pick-up only
Black cumin oil cold pressed - Natural 100ml
In stock
(2 pcs)
€11,02
Measure price:
€11,02 / 100 ml
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Acerola powder BIO 60g Natu
Ordered
€11,84
Measure price:
€19,73 / 100 g
BIO
Organic TOSKANA pasta sauce RAPUNZEL 550 g
In stock
(>5 pcs)
€4,71
Measure price:
€0,86 / 100 g
BIO
Organic passata: crushed tomatoes RAPUNZEL 410 g
In stock
(5 pcs)
€2,66
Measure price:
€0,65 / 100 g
BIO
Organic passata RUSTICA with RAPUNZEL basil 680 g
In stock
(>5 pcs)
€3,48
Measure price:
€0,51 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Coconut amino sauce BIO 150 ml
In stock
(>5 pcs)
€6,31
Measure price:
€4,21 / 100 ml
BIO
Organic hot pepper cream RAPUNZEL 120 g
In stock
(4 pcs)
€4,46
Measure price:
€3,72 / 100 g
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
