Plum Apricot - Crispy Fruit
Code: 80010160Related products
Vegan
Lactose-free
Vilgain Lyofilizované kiwi 100 g
Ordered
€7,93
Measure price:
€7,93 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Yellow kiwi, Fig, Banana - Crunchy fruit 100g Mixit
In stock
(4 pcs)
€8,54
Measure price:
€0,85 / 10 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Crunchy fruit in a pocket - Banana+strawberry 23g
In stock
(2 pcs)
€2,82
Measure price:
€12,26 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Vilgain Freeze-dried peaches 50 g
In stock
(3 pcs)
€5,07
Measure price:
€10,14 / 100 g
Vegan
Freeze-dried dragon fruit 30g Natu
In stock
(4 pcs)
€4,05
Measure price:
€13,50 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Lyophilized raspberries 20g Nat
In stock
(>5 pcs)
€3,47
Measure price:
€17,35 / 100 g
Product detailed description
"We allowed ourselves a few plums from our garden" and the juiciest apricots :) ..a refreshing mix of crunchy freeze-dried fruit from our meadows and groves.Additional parameters
| Category: | Freeze-dried Fruits |
|---|---|
| Weight: | 0.065 kg |
| EAN: | 8594172185181 |
| Volume: | 65 g |
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Acai BIO powder 80g Natu
In stock
(3 pcs)
€13,08
Measure price:
€16,35 / 100 g
BIO
Organic capers in brine RAPUNZEL 206 g
In stock
(>5 pcs)
€5,03
Measure price:
€2,44 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Coconut amino sauce BIO 150 ml
In stock
(>5 pcs)
€6,29
Measure price:
€4,19 / 100 ml
BIO
Organic passata: crushed tomatoes RAPUNZEL 410 g
In stock
(5 pcs)
€2,66
Measure price:
€0,65 / 100 g
BrainMax Pure Raspberry & Lemon Collagen Bar, Collagen bar, Raspberry and lemon, 60 g
In stock
(5 pcs)
€3,23
Measure price:
€6,46 / 100 g
BIO
Bio TYGR children's pasta sauce RAPUNZEL 360 g
In stock
(>5 pcs)
€4,70
Measure price:
€1,31 / 100 g
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
