Sardinky v BIO extra panenském olivovém oleji 120 g
Code: PV46815Related products
Gluten-free
Vilgain Filety z divokého lososa - ve slaném nálevu 120g
In stock
(>5 pcs)
€4,67
Measure price:
€3,89 / 100 g
BIO
Vilgain Sardines in BIO extra virgin olive oil 90g
In stock
(>5 pcs)
€2,05
Measure price:
€2,28 / 100 g
Vilgain Salmon fillets in their own juice 170 g
In stock
(>5 pcs)
€3,44
Measure price:
€2,02 / 100 g
Gluten-free
Vilgain Yellowfin tuna fillets in its own juice 200 g
In stock
(>5 pcs)
€5,08
Measure price:
€2,54 / 100 g
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Fish in Own Juice |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595717734154 |
| Volume: | 120 g |
Vegan
Gluten-free
Kešu v jogurtové polevě 100g Diana
In stock
(5 pcs)
€2,01
Measure price:
€2,01 / 100 g
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Acerola powder BIO 60g Natu
Ordered
€11,84
Measure price:
€19,73 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Coconut amino sauce BIO 150 ml
In stock
(>5 pcs)
€6,31
Measure price:
€4,21 / 100 ml
BIO
Organic passata: crushed tomatoes RAPUNZEL 410 g
In stock
(5 pcs)
€2,66
Measure price:
€0,65 / 100 g
BIO
Organic passata RUSTICA with RAPUNZEL basil 680 g
In stock
(>5 pcs)
€3,48
Measure price:
€0,51 / 100 g
BIO
Organic sterilized bean mixture Barbecue RAPUNZEL 400 g
In stock
(5 pcs)
€3,07
Measure price:
€0,77 / 100 g
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
