Vejce ze Šumavy z volného výběhu - S, M, L
Code: 99542Related products
Farmer's eggs - 10 pieces (size L) from Maxík
✅ Běžně na prodejně
€4,05
Measure price:
€0,40 / 1 pcs
Farmer's eggs - 10 pieces (size M) from Maxík
✅ Běžně na prodejně
€3,65
Measure price:
€0,37 / 1 pcs
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Eggs |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8593085015011 |
Farmářské
Chlazené
Whole chilled rabbit, approx. 1.2 kg
🔔 On request
€18,80
Measure price:
€15,67 / 1 kg
Pick-up only
Chlazené
Bez Éček
Ham sausage approx. 400g Butcher's shop U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€5,28
Measure price:
€15,09 / 1 kg
Pick-up only
Chlazené
Mangalica greaves approx. 120g Butcher's shop U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€4,05
Measure price:
€33,75 / 1 kg
Pick-up only
Chlazené
Pulled chicken meat approx. 200g Butcher's shop U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€3,24
Measure price:
€16,20 / 1 kg
Gluten-free
Pick-up only
Chlazené
Bez Éček
Pork tenderloin approx. 300g Butcher's shop U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€2,83
Measure price:
€9,43 / 1 kg
Pick-up only
Chlazené
Sliced pastrami approx. 200g Butcher's shop U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€5,69
Measure price:
€28,45 / 1 kg
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
