Double Trouble Protein Bar banánové želé v čokoládě 55 g
Code: PV47294Related products
New
Gluten-free
Mixit Cup Pistácie & hořká čokoláda 42g Mixit
In stock
(>5 pcs)
€1,80
Measure price:
€0,43 / 10 g
Vegan
BIO
Gluten-free
Action BIO Mixitka Adam Ondra - Fig and hazelnut 34g Mixit
In stock
(>5 pcs)
€1,72
Measure price:
€5,06 / 100 g
BIO
Vilgain Nut Butter Cups Organic Peanut Butter 39 g (3 x 13 g)
In stock
(>5 pcs)
€2,21
Measure price:
€5,67 / 100 g
BIO
Organic milk chocolate bar CREME BRULEE 40 g VIVANI
In stock
(>5 pcs)
€1,76
Measure price:
€4,40 / 100 g
Vegan
BIO
Gluten-free
BIO Bar Lifebar pistachio with chia RAW 40 g LIFEFOOD
Currently unavailable
€1,60
Measure price:
€4 / 100 g
Vegan
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Plant Protein Candy Bar Peanut Butter 45 g
Currently unavailable
€2,05
Measure price:
€4,56 / 100 g
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737377 |
| Flavor: | Želé |
| Volume: | 55 g |
BIO
Organic sterilized bean mixture Barbecue RAPUNZEL 400 g
In stock
(5 pcs)
€3,07
Measure price:
€0,77 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Acai BIO powder 80g Natu
In stock
(3 pcs)
€13,11
Measure price:
€16,39 / 100 g
BIO
Bio TYGR children's pasta sauce RAPUNZEL 360 g
In stock
(>5 pcs)
€4,71
Measure price:
€1,31 / 100 g
Vegan
BIO
BIO Bolognese sauce with red lentils RAPUNZEL 340 g
In stock
(>5 pcs)
€4,87
Measure price:
€1,43 / 100 g
BIO
BrainMax Pure ChocoCoco Granola, Chocolate and Coconut, BIO, 400 g
In stock
(2 pcs)
€10,20
Measure price:
€2,55 / 100 g
BIO
Organic TOSKANA pasta sauce RAPUNZEL 550 g
In stock
(>5 pcs)
€4,71
Measure price:
€0,86 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Coconut amino sauce BIO 150 ml
Currently unavailable
€8,77
Measure price:
€2,58 / 100 ml
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
