Double Trouble Protein Bar Zlatá čokoláda s lískovým oříškem 55 g
Code: PV47293Related products
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO Peanuts with Salted Caramel 50 g (2 x 25 g)
In stock
(>5 pcs)
€2,21
Measure price:
€4,42 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Vilgain Coconut Bar BIO 30 g
In stock
(>5 pcs)
€1,23
Measure price:
€4,10 / 100 g
Gluten-free
Vilgain Double Trouble Protein Bar Pistácie 55 g
In stock
(>5 pcs)
€2,87
Measure price:
€5,22 / 100 g
Vegan
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Action BIO Mixit Adam Ondra - Sesame and pistachio 34g Mixit
In stock
(>5 pcs)
€1,72
Measure price:
€5,06 / 100 g
Lactose-free
Gluten-free
Bio Mixitka Adam Ondra - Sesame and almond 34g Mixit
In stock
(>5 pcs)
€1,72
Measure price:
€5,06 / 100 g
Gluten-free
Vilgain Trouble Protein Bar Peanut Butter with Honey 55 g
Currently unavailable
€2,62
Measure price:
€4,76 / 100 g
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chocolate bars |
|---|---|
| Weight: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737360 |
| Flavor: | Liskový oříšek |
| Volume: | 55 g |
BIO
Organic passata: crushed tomatoes RAPUNZEL 410 g
In stock
(5 pcs)
€2,66
Measure price:
€0,65 / 100 g
BIO
Organic sterilized bean mixture Barbecue RAPUNZEL 400 g
In stock
(5 pcs)
€3,07
Measure price:
€0,77 / 100 g
Vegan
Gluten-free
Kešu v jogurtové polevě 100g Diana
In stock
(5 pcs)
€2,01
Measure price:
€2,01 / 100 g
BIO
Lactose-free
Gluten-free
Acerola powder BIO 60g Natu
Ordered
€11,84
Measure price:
€19,73 / 100 g
Vegan
BIO
Organic FAMILIA pasta sauce RAPUNZEL 550 g
In stock
(>5 pcs)
€3,85
Measure price:
€0,70 / 100 g
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
| Manufacturing company : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
