Double Trouble Protein Bar banánové želé v čokoládě 55 g
Kód: PV47294Súvisiaci tovar
Vegan
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Plant Proteín Candy Bar slaný karamel 45 g
Momentálne nedostupné
€2,05
Jednotková cena:
€4,56 / 100 g
Novinka
Bezlepkové
Mixit Cup Peanut butter & mléčná čokoláda 42g Mixit
Skladom
(>5 ks)
€1,80
Jednotková cena:
€0,43 / 10 g
Bezlepkové
Vilgain Trouble Protein Bar Čokošík s arašídovým máslem 55g
Skladom
(>5 ks)
€2,62
Jednotková cena:
€4,76 / 100 g
Vegan
BIO
Bezlepkové
Vilgain Nut Butter Cups BIO pistácie solené 39 g (3 x 13 g)
Skladom
(>5 ks)
€2,62
Jednotková cena:
€6,72 / 100 g
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čokoládové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737377 |
| Objem: | 55 g |
| Príchuť: | Želé |
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Skladom
(>5 ks)
€6,31
Jednotková cena:
€4,21 / 100 ml
BIO
Bio paradajkový pretlak RAPUNZEL 360 g
Skladom
(>5 ks)
€4,46
Jednotková cena:
€1,24 / 100 g
BIO
Bio kapary v slanom náleve RAPUNZEL 206 g
Skladom
(>5 ks)
€5,04
Jednotková cena:
€2,45 / 100 g
BIO
Bio zmes fazule sterilovaná Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladom
(>5 ks)
€3,07
Jednotková cena:
€0,77 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Acai BIO prášok 80g Natu
Skladom
(3 ks)
€13,11
Jednotková cena:
€16,39 / 100 g
Vegan
BIO
Bio FAMILIA omáčka na cestoviny RAPUNZEL 550 g
Skladom
(>5 ks)
€3,85
Jednotková cena:
€0,70 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
