Double Trouble Protein Bar Zlatá čokoláda s lískovým oříškem 55 g
Kód: PV47293Súvisiaci tovar
Vegan
BIO
Bezlepkové
Vilgain Nut Butter Cups BIO mandľové maslo 39 g (3 x 13 g)
Skladom
(>5 ks)
€2,21
Jednotková cena:
€5,67 / 100 g
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Energy Bar Mix ořechů a ovoce zalité čokoládou 55 g
Skladom
(>5 ks)
€1,80
Jednotková cena:
€3,27 / 100 g
Vegan
BIO
Bezlepkové
BIO Mixitka Adama Ondra - Pomaranč a čokoláda 34g Mixit
Skladom
(>5 ks)
€1,72
Jednotková cena:
€5,06 / 100 g
BIO
Vilgain Nut Butter Cups BIO arašidové maslo 39 g (3 x 13 g)
Skladom
(>5 ks)
€2,21
Jednotková cena:
€5,67 / 100 g
BIO
Bio mliečna čoko tyčinka CREME BRULEE 40 g VIVANI
Skladom
(>5 ks)
€1,76
Jednotková cena:
€4,40 / 100 g
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čokoládové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.063 kg |
| EAN: | 8595717737360 |
| Objem: | 55 g |
| Príchuť: | Liskový oříšek |
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Momentálne nedostupné
€8,77
Jednotková cena:
€2,58 / 100 ml
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 680 g
Skladom
(>5 ks)
€3,24
Jednotková cena:
€0,48 / 100 g
Vegan
BIO
Bio FAMILIA omáčka na cestoviny RAPUNZEL 550 g
Skladom
(>5 ks)
€3,85
Jednotková cena:
€0,70 / 100 g
BIO
Bio TOSKANA omáčka na cestoviny RAPUNZEL 550 g
Skladom
(>5 ks)
€4,71
Jednotková cena:
€0,86 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Bezlepkové
Nepálivé kimchi od Šóna ŠON 250 g
Objednané
€4,46
Jednotková cena:
€1,78 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Acai BIO prášok 80g Natu
Skladom
(3 ks)
€13,11
Jednotková cena:
€16,39 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
