Olivový olej extra panenský BIO 750 ml
Kód: PV43267Súvisiaci tovar
Olej rakytníkový 100% za studena lisovaný - Natural 250ml
Skladom
(4 ks)
€20,44
Jednotková cena:
€8,18 / 100 ml
Vegan
Vilgain Extra panenský olivový olej v spreji - Chilli 196 ml
Skladom
(>5 ks)
€6,72
Jednotková cena:
€3,43 / 100 ml
Vegan
Vilgain MCT kokosový olej C8 500 ml
Skladom
(5 ks)
€16,55
Jednotková cena:
€3,31 / 100 ml
BIO
Len osobný odber
Bio olej na vyprážanie 1l Bio Nebio
Skladom
(1 ks)
€6,84
Jednotková cena:
€0,68 / 100 ml
BIO
Len osobný odber
Olej ľanový 250ml BIO BIO PLANETE
Skladom
(2 ks)
€8,56
Jednotková cena:
€3,42 / 100 ml
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 410 g
Skladom
(5 ks)
€2,66
Jednotková cena:
€0,65 / 100 g
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Acerola prášok BIO 60g Natu
Objednané
€11,84
Jednotková cena:
€19,73 / 100 g
BIO
Bio zmes fazule sterilovaná Barbecue RAPUNZEL 400 g
Skladom
(5 ks)
€3,07
Jednotková cena:
€0,77 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Momentálne nedostupné
€8,77
Jednotková cena:
€2,58 / 100 ml
BIO
Bio kapary v slanom náleve RAPUNZEL 206 g
Skladom
(>5 ks)
€5,04
Jednotková cena:
€2,45 / 100 g
BIO
Bio zmes fazule sterilovaná Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladom
(>5 ks)
€3,07
Jednotková cena:
€0,77 / 100 g
Vegan
BIO
Bio FAMILIA omáčka na cestoviny RAPUNZEL 550 g
Skladom
(>5 ks)
€3,85
Jednotková cena:
€0,70 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
