Sardinky v BIO extra panenském olivovém oleji 120 g
Kód: PV46815Súvisiaci tovar
Vilgain Filety z lososa vo vlastnej šťave 170 g
Skladom
(>5 ks)
€3,44
Jednotková cena:
€2,02 / 100 g
Bezlepkové
Vilgain Tuniak žltoplutvý filety vo vlastnej šťave 200 g
Skladom
(>5 ks)
€5,08
Jednotková cena:
€2,54 / 100 g
Novinka
Tuňák v BIO olivovém oleji 111 g Šufan
Objednané
€4,87
Jednotková cena:
€4,39 / 100 g
BIO
Vilgain Sardinky v BIO extra panenskom olivovom oleji 90g
Skladom
(>5 ks)
€2,05
Jednotková cena:
€2,28 / 100 g
Bezlepkové
Vilgain Filety z divokého lososa - ve slaném nálevu 120g
Skladom
(>5 ks)
€4,67
Jednotková cena:
€3,89 / 100 g
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby vo vlastnej šťave |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595717734154 |
| Objem: | 120 g |
BIO
Bio passata RUSTICA s bazalkou RAPUNZEL 680 g
Skladom
(>5 ks)
€3,48
Jednotková cena:
€0,51 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Skladom
(>5 ks)
€6,31
Jednotková cena:
€4,21 / 100 ml
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Momentálne nedostupné
€8,77
Jednotková cena:
€2,58 / 100 ml
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 680 g
Skladom
(>5 ks)
€3,24
Jednotková cena:
€0,48 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Bezlepkové
Nepálivé kimchi od Šóna ŠON 500 g
Objednané
€8,15
Jednotková cena:
€1,63 / 100 g
BIO
Bio paradajkový pretlak RAPUNZEL 360 g
Skladom
(>5 ks)
€4,46
Jednotková cena:
€1,24 / 100 g
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 410 g
Skladom
(5 ks)
€2,66
Jednotková cena:
€0,65 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Vilgain s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Smetanova 1022/19, 602 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@vilgain.cz |
