Slivka Marhuľa - Chrumkavé ovocie
Kód: 80010160Súvisiaci tovar
Vegan
Bez laktózy
Bezlepkové
Chrumkavé ovocie do vrecka - Banán + jahoda 23g
Skladom
(2 ks)
€2,82
Jednotková cena:
€12,26 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Vilgain Lyofilizované kiwi 100 g
Objednané
€7,93
Jednotková cena:
€7,93 / 100 g
Vegan
Vilgain Jablčné chipsy - Natural 30 g
Skladom
(>5 ks)
€1,63
Jednotková cena:
€5,43 / 100 g
Vegan
Vilgain Jablčné chipsy - Škorica 30 g
Skladom
(>5 ks)
€1,63
Jednotková cena:
€5,43 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Vilgain Broskyne lyofilizované 50 g
Skladom
(3 ks)
€5,07
Jednotková cena:
€10,14 / 100 g
Podrobný popis
"Dovolili sme si pár švestičiek z našej záhradky" ak tomu aj tie najšťavnatejšie marhule :) ..osviežujúci mix chrumkavého mrazom sušeného ovocia z našich luhov a hájov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lyofilizované ovocie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| EAN: | 8594172185181 |
| Objem: | 65 g |
BIO
Bio zmes fazule sterilovaná Barbecue RAPUNZEL 400 g
Skladom
(2 ks)
€3,07
Jednotková cena:
€0,77 / 100 g
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 680 g
Skladom
(>5 ks)
€3,23
Jednotková cena:
€0,48 / 100 g
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 410 g
Skladom
(5 ks)
€2,66
Jednotková cena:
€0,65 / 100 g
BIO
Bio paradajkový pretlak RAPUNZEL 100 g
Skladom
(>5 ks)
€2,45
Jednotková cena:
€2,45 / 100 g
Bezlepkové
Vilgain Minútová proteínová ryžová kaša chocolate chip 400 g
Skladom
(1 ks)
€7,11
Jednotková cena:
€1,78 / 100 g
Vegan
BIO
Bio FAMILIA omáčka na cestoviny RAPUNZEL 550 g
Skladom
(>5 ks)
€3,84
Jednotková cena:
€0,70 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
