Vejce ze Šumavy z volného výběhu - S, M, L
Kód: 99542Súvisiaci tovar
Farmárske vajcia - 10 kusov (veľkosť M) od Maxíka
✅ Běžně na prodejně
€3,65
Jednotková cena:
€0,37 / 1 ks
Farmárske vajcia - 10 kusov (veľkosť L) od Maxíka
✅ Běžně na prodejně
€4,05
Jednotková cena:
€0,40 / 1 ks
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vajcia |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8593085015011 |
Len osobný odber
Chlazené
Bez Éček
Šunková klobása cca 400g Mäsiarstvo U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€5,28
Jednotková cena:
€15,09 / 1 kg
Farmářské
Chlazené
Kačacie prsia chladené cca 500 g
🔔 Na požiadanie
€7,74
Jednotková cena:
€15,48 / 1 kg
Farmářské
Chlazené
Králik celý chladený cca 1,2 kg
🔔 Na požiadanie
€18,80
Jednotková cena:
€15,67 / 1 kg
Farmářské
Chlazené
Kačica chladená celá cca 2 kg
🔔 Na požiadanie
€20,44
Jednotková cena:
€10,22 / 1 kg
Bez laktózy
Bezlepkové
Len osobný odber
Chlazené
Bez Éček
Trhané hovädzie mäso cca 200g Mäsiarstvo U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€4,87
Jednotková cena:
€24,35 / 1 kg
Len osobný odber
Chlazené
Trhané kuracie mäso cca 200g Mäsiarstvo U Bobra
✅ Běžně na prodejně
€3,24
Jednotková cena:
€16,20 / 1 kg
Bezlepkové
Len osobný odber
Chlazené
Ostravská klobása cca 350g Mäsiarstvo U Bobra
🔔 Na požiadanie
€5,28
Jednotková cena:
€15,09 / 1 kg
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
