Veľké chrumkavé ovocie - Banán, jahoda, čučoriedka
Kód: 80009888Súvisiaci tovar
Vegan
Bezlepkové
Lyo smoothie mix 20g Natu 460 g
Skladom
(>5 ks)
€3,47
Jednotková cena:
€17,35 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Vilgain Mango lyofilizované 100 g
Skladom
(4 ks)
€7,11
Jednotková cena:
€7,11 / 100 g
Vilgain Mix lyofilizovaného záhradného ovocia 45 g
Skladom
(1 ks)
€3,84
Jednotková cena:
€8,53 / 100 g
Vegan
Bez laktózy
Bezlepkové
Veľké zamilované ovocie - Figy, banán, ananás 160g Mixit
Skladom
(4 ks)
€12,63
Jednotková cena:
€0,79 / 10 g
Vegan
Lyofilizované čerešne 25g Natu
Skladom
(>5 ks)
€4,05
Jednotková cena:
€16,20 / 100 g
Podrobný popis
Tri obľúbené druhy mrazom sušeného ovocia novo vo veľkom tubuse za výhodnú cenu! Chrumkajte sladučkou kombináciu chrumkavého banánu a jahody spolu s mrazom sušenou čučoriedkou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lyofilizované ovocie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595685214474 |
| Objem: | 160 g |
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Acai BIO prášok 80g Natu
Skladom
(3 ks)
€13,08
Jednotková cena:
€16,35 / 100 g
BIO
Bio passata: drvené paradajky RAPUNZEL 680 g
Skladom
(>5 ks)
€3,23
Jednotková cena:
€0,48 / 100 g
BIO
Bio zmes fazule sterilovaná Taco-Mix RAPUNZEL 400 g
Skladom
(>5 ks)
€3,07
Jednotková cena:
€0,77 / 100 g
BIO
Bio TIGER detská omáčka na cestoviny RAPUNZEL 360 g
Skladom
(>5 ks)
€4,70
Jednotková cena:
€1,31 / 100 g
Vegan
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vilgain Kokosová amino omáčka BIO 150 ml
Skladom
(>5 ks)
€6,29
Jednotková cena:
€4,19 / 100 ml
BIO
Bio feferónkový krém extra pálivý RAPUNZEL 120 g
Skladom
(4 ks)
€4,46
Jednotková cena:
€3,72 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Mixit s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 125/5, 140 00 Praha 4 - Krč |
| E-mail : | info@mixit.cz |
